Legian Beach Hotel is een fantastische keuze voor reizigers die in Legian willen verblijven. Het biedt een gezinsvriendelijke omgeving en veel nuttige voorzieningen voor tijdens je verblijf.
Ligging
Gelegen in het levendige centrum van Legian op ca. 2 minuten lopen van het strand. Het vliegveld ligt op een afstand van ca. 35 minuten.
Faciliteiten
24-uurs receptie, kluisjes, tropische tuinen, 2 zwembaden, zonneterras, 5 restaurants, 3 bars, roomservice, wasservice, fitnesscenter, tennisbaan (tegen betaling), spa, kidsclub, autoverhuur, valutawissel en gratis WiFi.
Kamers
Alle kamers zijn ingericht in Balinese stijl en voorzien van airconditioning, tv, telefoon, kluisje, minibar/koelkast, thee- en koffiefaciliteiten en een balkon of terras. De badkamer beschikt over een bad/douche, wastafel, toilet en föhn.
BALI – LEGIAN
Legian Beach Hotel 4«
|
Alle prijzen zijn per persoon Basisverzorging: logies en ontbijt 01 april 2025 – 31 oktober 2025
|
|
2 persoonskamer
per nacht
|
1 persoonskamer
per nacht
|
Deluxe Room
|
€ 99
|
€ 198
|
Deluxe Garden Bungalow
|
€ 159
|
€ 318
|
Deluxe Beach Bungalow
|
€ 197
|
€ 394
|
|
Toeslag hoogseizoen
|
01 juli – 31 augustus: € 52,00 Deluxe Room/per nacht
|
01 juli – 31 augustus: € 50,00 Deluxe Garden Bungalow/per nacht
|
01 juli – 31 augustus: € 50,00 Deluxe Beach Bungalow/per nacht
|
|
Transfer in/uit luchthaven Denpasar – Hotel (per rit)
|
Transfer bij 3 personen: € 13,00
|
Transfer bij 2 personen: € 18,00
|
Transfer per persoon: € 32,00
|
|
Verplichte toeslag Kerst- en Nieuwjaarsdiner: Op aanvraag
|
|